Hakkımızda

Emlak-ilan.net un amacı, herkesin ilan verebileceği 24 saat açık bir sanal emlak ilan hizmeti sunmaktır. Tüm emlak bilgileri ve fiyat teklifini veren kişi,emlak-ilan.net üyeleri tarafından tespit edilir.
Üyelik Tamemen Ücretsizdir.

emlak-ilan.net da yayınlanan bilgilerin doğruluğundan, bilgiyi sağlayan kişi veya kişiler sorumlu olduğundan, emlak-ilan.net sitesi sorumlu tutulamaz.
Emlak , Konut fiyatları bilgi amaçlı olup, satıcının talebine göre, fiyatlarda önceden bildirilmeden değişiklik yapılabilir, fiyatlar satıcı ve alıcı arasındaki anlaşmaya göre değişiklik gösterebilir.
Bu yüzden sitedeki fiyatlar bilgi vermek amaçlı olup, değişkenlik gösterebilir.

38015 Adet Kişisel kayıtlı üye
3170 Adet Emlak Ofisi

Gizlilik Politikasını incelemek için tıklayın .
Üye olan herkes yukarıdaki bilgileri kabul etmiş sayılır.

Sık Sorulan Sorular

Emlak-ilan.net Web sitesi tüm ziyaretçileri düşünerek tasarlanmıştır. Sitemiz Desktop, Mobil ve Tablet gibi tüm ürünlerle uyumludur. Ayrıca Google Play Android uygulamamızı indirerek, ilanlarınızı cep telefonunuzdan da takip edebilirsiniz.
Emlak-ilan.net'e verilen ilanlar yönetici kontrolünden geçtikten sonra sitede yerini almaktadır.
İletişim sayfamızdan ilan İD nizi bize bildirerek iletişime geçebilirsiniz. Ana sayfa vitrin ilanları sitedeki yoğunluk durumuna göre ücretlendirilmektedir. http://www.emlak-ilan.net/iletisim
Sitemizde ilanlar bir cok opsiyona göre sunulabilmektedir. Binanın yaşından , Garajı olup olmamasına kadar bunlara dikkat edebilir , ayrıca muhakkak Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş bir yapı olup olmadığını kontrol etmenizde faydalı olacaktır.
İletişim sayfamızdan bize ilan no ve sebepeleri ile ilgili iletişime geçerek bilgi verebilirsiniz. http://www.emlak-ilan.net/iletisim
Emlak-ilan.net'e ilanınızı verirken vereceğiniz ilanlarınızın Resimli olması Evinizin daha hızlı bir şekilde satılması, kiralanması konusunda büyük bir rol oynayacaktır. Bunun için, Emlak , Arsa , Konut ya da İşyeri ilanlarınızı verirken en az 1 adet resim yüklemeniz siz emlak-ilan.net üyeleri için yararlı olacaktır.
Emlak-ilan.net e ilan vermek tamamen ücretsizdir. Sol taraftaki Emlak-ilan.net Menüsünden İLAN VER linkine tıklayarak hemen üye olabilir ve Emlak , Konut , Arsa , İşyeri ilanlarınızı vermeye başlayabilirsiniz.
Emlak-ilan.net un amacı, herkesin ilan verebileceği 24 saat açık bir sanal emlak - ilan hizmeti sunmaktır.